Digital Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Digital Team since 2008
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pomoc i Pitanja

Go down 
+2
Drobac93
4evra
6 posters
AuthorMessage
4evra
[color=green]Moderator[/color]
4evra


Posts : 89
Join date : 2009-01-07
Location : Kotor Varos

Pomoc i Pitanja Empty
PostSubject: Pomoc i Pitanja   Pomoc i Pitanja EmptyWed Jan 07, 2009 3:28 am

Ovde pitajte sta vam nije jasno u vezi editinga slika,filmova,3d animacija i slicno....
Back to top Go down
Drobac93
[color=green]Moderator[/color]
Drobac93


Posts : 11
Join date : 2009-01-11
Age : 30
Location : Pancevo

Pomoc i Pitanja Empty
PostSubject: Re: Pomoc i Pitanja   Pomoc i Pitanja EmptySun Jan 11, 2009 6:14 pm

Zanima me kako u Sony Vegas Platinum 9 da dok ide video u uglu imam neku malu sliku???
Back to top Go down
http://www.myspace.com/drobac93
4evra
[color=green]Moderator[/color]
4evra


Posts : 89
Join date : 2009-01-07
Location : Kotor Varos

Pomoc i Pitanja Empty
PostSubject: Re: Pomoc i Pitanja   Pomoc i Pitanja EmptyMon Jan 12, 2009 12:52 am

ubacis sliku u layer 2 a video ostavis u prvom layeru pa ce se preklapati i dobices sliku preko videa.Onda je samo smanjis i stavis u cosak
Back to top Go down
f1skeR
[color=green]Moderator[/color]



Posts : 31
Join date : 2009-01-12

Pomoc i Pitanja Empty
PostSubject: Re: Pomoc i Pitanja   Pomoc i Pitanja EmptyMon Jan 12, 2009 3:24 pm

imam 1 pitanje za sve kako da napravim grb za moj clan???????kazite mi u sto kracem roku!!!tnx unapred.
Back to top Go down
[*SC*] KILL ME
[color=green]Moderator[/color]



Posts : 17
Join date : 2009-01-12

Pomoc i Pitanja Empty
PostSubject: Re: Pomoc i Pitanja   Pomoc i Pitanja EmptyMon Jan 12, 2009 6:43 pm

f1skeR wrote:
imam 1 pitanje za sve kako da napravim grb za moj clan???????kazite mi u sto kracem roku!!!tnx unapred.
Isto pitanje Laughing
Back to top Go down
Griwas
[color=green]Moderator[/color]
Griwas


Posts : 37
Join date : 2009-01-11
Location : Doboj

Pomoc i Pitanja Empty
PostSubject: Re: Pomoc i Pitanja   Pomoc i Pitanja EmptyMon Jan 12, 2009 6:55 pm

pa nemora te vi praviti neka vam oni naprave samo odete ovde https://digital-team.forumotion.net/zahtevi-f3/ otvorite novi topic po pravilima i eto !!! Cool
Back to top Go down
http://www.balkan-download.tk
4TunE
[color=green]Moderator[/color]
4TunE


Posts : 190
Join date : 2009-01-08
Age : 31
Location : Pancevo

Pomoc i Pitanja Empty
PostSubject: Re: Pomoc i Pitanja   Pomoc i Pitanja EmptyTue Jan 13, 2009 3:03 am

Ja mislim da na ovakva pitanja ne bi trebali da odgovaramo. Jer onda ne bi pravili vama slike nego bi vam pomagali da sami napravite ;D

A to ne zelimo Very Happy

Mala pomoc oko editovanja moze ali sve bas... tesko ;D

Pozz od DGTeam-a Wink
Back to top Go down
http://www.veneficius.tk
[*SC*] KILL ME
[color=green]Moderator[/color]



Posts : 17
Join date : 2009-01-12

Pomoc i Pitanja Empty
PostSubject: Re: Pomoc i Pitanja   Pomoc i Pitanja EmptyTue Jan 13, 2009 8:44 pm

Hvala u swakom slucaju! Very Happy ja sam samo zeleo da was ne mucim jer ocu da namestim mnogo slika,bannera...swega a ako bi toliko trazio bogami ne bi mi wi wise pravili Smile!Ali ok
Back to top Go down
4evra
[color=green]Moderator[/color]
4evra


Posts : 89
Join date : 2009-01-07
Location : Kotor Varos

Pomoc i Pitanja Empty
PostSubject: Re: Pomoc i Pitanja   Pomoc i Pitanja EmptyTue Jan 13, 2009 9:55 pm

Ko god od vas zeli da nauci da radi u photoshopu...instalirajte cs3 ili cs2 verziju,otvorite youtube i kucate photoshop i izbacice vam hrpu tajni i dobrih poteza i slicno,ili na www.tutorials.com ili u google samo kucate photoshop tutorial i 100% ce vam naci veoma dosta stvari koje mozete nauciti.
Svi smo mi tako pocinjali.Ja sam srecom radio u studiu sa profesionalcom koji me je uveo u taj svet,ali znam da bi sve to isto naucio i preko interneta samo bi mi duze trebalo.
Radite,cackajte,eksperimentisite,ako neznate sta koja alatka radi ili vas interesuje kako da uradite koji korak pitajte...
Back to top Go down
f1skeR
[color=green]Moderator[/color]



Posts : 31
Join date : 2009-01-12

Pomoc i Pitanja Empty
PostSubject: Re: Pomoc i Pitanja   Pomoc i Pitanja EmptyTue Jan 13, 2009 10:23 pm

4evra wrote:
Ko god od vas zeli da nauci da radi u photoshopu...instalirajte cs3 ili cs2 verziju,otvorite youtube i kucate photoshop i izbacice vam hrpu tajni i dobrih poteza i slicno,ili na www.tutorials.com ili u google samo kucate photoshop tutorial i 100% ce vam naci veoma dosta stvari koje mozete nauciti.
Svi smo mi tako pocinjali.Ja sam srecom radio u studiu sa profesionalcom koji me je uveo u taj svet,ali znam da bi sve to isto naucio i preko interneta samo bi mi duze trebalo.
Radite,cackajte,eksperimentisite,ako neznate sta koja alatka radi ili vas interesuje kako da uradite koji korak pitajte...

tnx za ovo a i usput imam photo shop ali neznam da radim sa njim Very Happy
Back to top Go down
[*SC*] KILL ME
[color=green]Moderator[/color]



Posts : 17
Join date : 2009-01-12

Pomoc i Pitanja Empty
PostSubject: Re: Pomoc i Pitanja   Pomoc i Pitanja EmptyWed Jan 14, 2009 12:50 pm

f1skeR wrote:
4evra wrote:
Ko god od vas zeli da nauci da radi u photoshopu...instalirajte cs3 ili cs2 verziju,otvorite youtube i kucate photoshop i izbacice vam hrpu tajni i dobrih poteza i slicno,ili na www.tutorials.com ili u google samo kucate photoshop tutorial i 100% ce vam naci veoma dosta stvari koje mozete nauciti.
Svi smo mi tako pocinjali.Ja sam srecom radio u studiu sa profesionalcom koji me je uveo u taj svet,ali znam da bi sve to isto naucio i preko interneta samo bi mi duze trebalo.
Radite,cackajte,eksperimentisite,ako neznate sta koja alatka radi ili vas interesuje kako da uradite koji korak pitajte...

tnx za ovo a i usput imam photo shop ali neznam da radim sa njim Very Happy
potpisujem owo...
Back to top Go down
Sponsored content





Pomoc i Pitanja Empty
PostSubject: Re: Pomoc i Pitanja   Pomoc i Pitanja Empty

Back to top Go down
 
Pomoc i Pitanja
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Digital Team :: Clanovi Foruma :: Pomoc i Pitanja-
Jump to: